Úvodní stranaZAHRADNÍ NÁBYTEKHoupací křesla závěsná

Houpací křesla závěsná

Závěsná houpačka BARCELONA

Závěsná houpačka BARCELONA
Umělý ratan, hliníková konstrukce košíku, závěsná, barva hnědá, ocelová závěsná konstrukce ...
 
12 990,- Kč Detail produktu
» Houpací křesla závěsná

Houpací křesla závěsná

Houpací křesla jsou obdobou houpacích sítí s tím rozdílem, že jsou určena pro sezení a zaberou na Vaší zahradě méně místa.

Nabízíme závěsná houpací křesla z kvalitních materiálů, v různých barevných provedeních, s nosností většinou do 130 kg. Vyberte si u nás oblíbený doplněk na Vaši zahradu nebo se pro větší inspiraci podívejte do sekce houpací sítě.

Pokud potřebujete uchycení k houpacím křeslům či polštářky do houpacích křesel, najdete je v kategorii doplňky k houpacím sítím.

Také si nedovedete svůj čas odpočinku a relaxace představit bez závěsných houpacích křesel či houpacích sítí? Nedivím se. Ještě jste si žádnou nepořídili? Je na čase to změnit. Nabízíme Vám velké množství houpacích sítí i závěsných houpacích křesel. Jaký je mezi nimi rozdíl? Velice jednoduchý. Houpací sítě napodobují především postele, které dříve nahrazovaly, zato závěsná houpací křesla se vyrábějí především pro příjemné sezení. Vzhledem k tomu mají i podstatně menší rozměry než houpací sítě a lze je proto zavěsit i do menších prostorů, ať již na zahradě či v bytě. A také oproti houpacím sítím se závěsná křesla vyrábějí i z umělého nebo přírodního ratanu.

 

Houpací křesla závěsná lze umístit do interiéru i exteriéru, záleží pouze na Vás a na prostoru. Vzhledem k tomu, že závěsná houpací křesla nezabírají tolik místa jako houpací sítě, lze je bez problému umístit do bytu - ideální doplněk pro dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice a jiné místnosti. V bytových interiérech se závěsná houpací křesla uchycují do zdi pomocí takzvaného uchycení, které naleznete v kategorii doplňky k houpacím sítím, díky kterému uchytíte závěsná křesla i houpací sítě do bytu i na zahradu. Pokud se rozhodnete umístit závěsné křeslo na zahrádku či terasu, postačí Vám pouze jeden strom.

 

Stejně jako je tomu u houpacích sítí, i k závěsným křeslům si můžete pořídit stojan. Jedná se o kovové či dřevěné konstrukce, které jsou ve většině případů i výškově a dálkově nastavitelné. Konstrukce i uchycení pro závěsná houpací křesla naleznete v kategorii doplňky k houpacím sítím. K houpacím sítím a k houpacím křeslům si na trhu můžete zakoupit i např. polštářky, podhlavníky, podnožky, deky a další doplňky pro podstatně příjemnější trávení odpočinku, aby Vás nikde nic netlačilo, aby Vám bylo teplo, pokud usnete nebo prostě jen proto, že to vypadá lépe.

 

Závěsná a houpací křesílka jsou vyráběna především ze 100 % bavlny, což je velice pevná tkanina, pratelná a příjemná na omak. Dnešní doba umožňuje dokonce pořídit si závěsné křesílko z umělého či přírodního ratanu, což mu dodá osobitost, moderní a stylový vzhled a pocit luxusu. Nejedná se pouze o křesla pohodlná a vzhledově originální, ale máte pocit, že jste si pořídili něco víc. Můžete si pořídit houpací křesla tzv. single (pouze pro jednoho), která mívají nosnost do 130 kg, křesla tzv. double (pro pohodu ve dvou) s nosností do 160 kg a křesla tzv. family - pro celou rodinu s nosností do 200 kg. Existují i dětská závěsná houpací křesla pro děti předškolního i školního věku.