Nábytek do dětského pokoje pro holku

žádné zboží nebylo nalezeno.

Nábytek do dětského pokoje pro holku

Dětské pokoje pro holku by měly být kouzelné, pohádkové, pohodlné, praktické a barevné. Kategorie dětské pokoje pro holku obsahuje jednotlivé kusy nábytku vhodné do dětského pokoje v barvách určených pro dívky, např. dětské postele, dětské skříně, dětské stoly, atp.

Dále však obsahuje i připravené sestavy dětského pokoje určeného pro dívky. Dětské sestavy nábytku jsou vyrobeny z ekologicky a zdravotně nezávadných materiálů s certifikátem a splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. 

 

Když zařizujete dětský pokoj je úplně jedno, zda bude pro holčičku nebo chlapečka nebo pro oba. Protože to kouzlo ze zařizování je nezapomenutelné a jedinečné. Ty chvíle, kdy vybíráte jakými barvami vymalujete pokojíček, na zdi kreslíte zvířátka a sluníčka, do pokoje postavíte první kousek nábytku, položíte koberec...

 

Dětské pokoje pro holku mohou být zařízeny do holčičích barviček, ale podmínkou to není. Dnešní doba dovoluje holkám hrát si s autíčky, kopat si s míčem a radovat se z autodráhy, tak proč mít pokoj vymalovaný do růžova? Záleží na každém individuálně jaké barvičky použije, rozhodně by ale měly být veselé, smát se, aby se v pokoji dítě cítilo dobře a bylo plno dobré nálady. Ideálními barvičkami jsou oranžová, světle zelená, žlutá, růžová a modrá, nejlepší jsou kombinace několika barev dohromady.

  

Pak už stačí vybrat kvalitní, roztomilý a praktický nábytek z ekologicky a zdravotně nezávadných materiálů s certifikátem. Jako první přijde na řadu koupě dětské postýlky či dětské postele a kvalitní dětské matrace. Dítě bude na matraci spinkat každý den a pro jeho zdravý vývoj se na kvalitě nesmí šetřit. V dětském pokoji rozhodně nesmí chybět pro ty nejmenší dětské židličky a dětské stoly a pro ty větší dětské židle, které slouží nejen pro hraní. Děti u stolečků svačí, obědvají, kreslí si či čmárají, posléze dělají domácí úkoly.

 

Na dnešní době je krásné, že jakýkoliv kus nábytku lze zakoupit v pestrých barvách pro holky i pro kluky. Např. dětské skříně, skříňky na oblečení, noční stolky na dětské lampičky a odkládání knížek, ze kterých každý večer předčítáte, komody na ložní prádlo, police na hračky a knížky, atd. Na našem e-shopu si můžete zakoupit každý kousek nábytku do dětského pokoje zvlášť, avšak nabízíme Vám i rychlejší a jednodušší řešení - pořídit dětskou sestavu nábytku do dětského pokoje. Součástí těchto sestav je postel, skříně, stůl, židle, police, atp. Stačí si vybrat styl, barvu a provedení. Urychlí to Váš nákup, tím pádem i čas a ke všemu nakoupíte za výhodnou cenu.

 

Pro menší i větší děti, a když na to přijde i pro rodiče, se staly hitem tzv. sedací pytle. Jedná se o vaky, plněné polystyrénovými kuličkami, vytvarované do různých modelů - hruška, fotbalový míč, atp. Nejlepší na tom všem jsou barvy - při výběru sedacích vaků do holčičího pokoje se nebojte odvázat ve výběru kombinace barev.