Zahradní skleníky

Min-MAX teploměr do skleníku

Min-MAX teploměr do skleníku
Příslušentví ke skleníkům, hmotnost 0,2 kg.
 
886,- Kč Detail produktu
» Zahradní skleníky

Půdní teploměr do skleníku

Půdní teploměr do skleníku
Příslušentví ke skleníkům, hmotnost 0,2 kg.
 
787,- Kč Detail produktu
» Zahradní skleníky

Půdní topení do skleníku - TERMOSTAT

Půdní topení do skleníku  - TERMOSTAT
Příslušenství ke skleníkům, hmotnost 0,5 kg.
 
2 220,- Kč Detail produktu
» Zahradní skleníky

Zahradní skleníky

Zahradní skleníky vyrobeny z hliníkové konstukce s polykarbonátovou výplní, která prošla německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland. Naše zahradní skleníky se dále pyšní posuvnými dveřmi a několika střešními okny. 

Nabízíme i možnost dokoupení doplňků do těchto zahradních skleníků, jako např. police či regály. Podívejte se i do dalších kategorií, které jsou navrženy pro Vaši zahradu, např. altány, zahradní lavice nebo zahradní slunečníky.

Vyberte si přesně podle Vašich představ a přání zahradní skleníky z řad VeGA nebo Komfort.

 

Skleníky VeGA

Řada skleníků VeGA je zhotovena z eloxovaných hliníkových profilů. V tomto případě se jedná o velice moderní a dokonalé řešení konstrukce zahradních skleníků, protože díky těmto hliníkovým profilům se zvýšila stabilita i pevnost skleníků a zároveň se zvýšila odolnost vůči povětrnostním vlivům i sněhu. Prosklení je vyrobeno z nerozbitných polykarbonátových desek, které mají sílu 4 mm a prošly německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland. Použité kvalitní tepelně-izolační polykarbonátové desky jsou dvoustěnné komůrkové s UV slunečním filtrem, což značí velkou výhodu oproti zastaralému systému výroby skleníků. Skleníky VeGA jsou dodávány s masivní pozinkovanou základnou zdarma. Modelační řada skleníků VeGA se pyšní výškou 201-207 cm, což velice usnadní veškerou práci ve skleníku.

 

Skleníky Komfort

Výroba exkluzivní řady skleníků Komfort probíhá ze zesílených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilů, přičemž díky tomu jsou skleníky pevné, stabilní a odolné vůči větru i sněhu. Na prosklení skleníků Komfort se využívají kvalitní tepelně-izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky, které se však od řady VeGA liší v síle. Pro skleníky Komfort se využívají desky o síle 4-6 mm a obsahují UV sluneční filtr. Vysokou kvalitu těchto polykarbonátových desek zaručuje certifikát TUV Rheinland. Řada skleníků Komfort se dále oproti řadě VeGA pyšní nadstandardní výškou 227-250 cm pro maximálně pohodlný prostor uvnitř skleníku. Dále je tato řada vylepšená o prostorné dvoukřídlé posuvné dveře. Masivní pozinkovaná základna je dodávána zdarma.

 

Tyto skleníky se pyšní dvěma a více střešními okny, posuvnými dveřmi pro větší komfort (lze do skleníků zajet i s kolečkem), nadstandardní výškou (až 250 cm) a výrobou z hliníkových profilů a nerozbitných polykarbonátových desek. Na zimu je nutné skleníky zavřít a velice důležité je chránit interiér skleníků před větrem, který neprospívá polykarbonátovým deskám. Po namáhavé práci ve skleníku, přichází chvíle odpočinku a relaxace. My Vám poradíme, jak správně zrelaxovat a uvolnit se. Podívejte se a využijte naše infra sauny a finské sauny. Pokud dáváte přednost typičtějším místům pro odpočinek, vyberte si naše houpací sítě a zahradní houpačky.