O FIRMĚ

 

Naše firma se zabývá především internetových obchodem s nábytkem a je provozovatelem www.Partner-Nábytek.cz. Také se ale věnujeme navrhování a následné realizaci interiérů. Podívejte se na ukázky z našich realizací a návrhů, viz níže. Nábytkem kompletně vybavíme kanceláře, hotely, školy, školicí střediska, restaurace i bary.

Své činnosti se věnujeme již 20 let, a proto máme letité zkušenosti s prodejem a odborným poradenstvím i s navrhováním a vybavováním interiérů.  

Pomocí počtu získaných spokojených zákazníků měříme účinek naší činnosti. Partner-Nábytek.cz si zakládá na vysoké kvalitě komunikace se zákazníkem a nabízí pouze vysoce kvalitní produkty a s tím související odborné poradenství. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci kvalitního nábytku, ať již u nás v České republice, tak i v Evropě, což nám garantuje stálou kvalitu dodávaného zboží.

Zaručujeme Vám výběr z bohatého sortimentu produktů, jejich vysokou kvalitu a dovoz až k Vám domů. Pro naplnění Vašich očekávání zaručujeme vstřícný krok k Vašim individuálním přáním a představám.

Ukázky z našich realizací a návrhů zde.