Úvodní stranaKANCELÁŘSKÝ NÁBYTEKMatrace Lisa (200x140 cm)

Matrace Lisa (200x140 cm)

Pružinová matrace, vrchní část z kokosovláknité desky a pojeného polyuretanu. Matrace je oboustranná.
Základní cena: 9 550,- Kč
8 304,- Kč bez DPH
Objednáváte si:
  POTAH MATRACE 0,- Kč s DPH
změnit varianty
Celková cena včetně variant
9 550,00
8 304,35bez DPH
počet ks
Potřebujete pomoci? Poradíme Vám...
777 12 99 12
info@partner-nabytek.cz
Varianty produktu
POTAH MATRACE (Zvolte potah matrace)
Vyberte potah matrace
látka CELINA, neprošitá
látka SNOW, prošitá
látka ALOE VERA, prošitá
látka KRISTALLBLAU, prošitá
látka GREENFIRST, prošitá


látka TENCEL, prošitá
látka ASPEN, prošitá
Podrobný popis: Matrace Lisa (200x140 cm)

Matrace Lisa (200x140 cm) . Uvnitř matrace jsou pružiny, které dodávají matraci pružnost a vzdušnost. Ložná část je tvořena kokosovláknitou deskou a pojeného polyuretanu, která zabraňuje protlačení pružin. Pro svoje vlastnosti je tato matrace velmi vhodná do ubytovacích zařízení. Povrch matrace chrání potah.  Ve variantách produktů máte možnost výběru matracového potahu.

Rozměr v cm: 

  • 200 x 140 cm
  • výška: 18

Vlastnosti potahů:

CELINA: Příjemná na dotek, vysoká pevností. Potah: neprošitý, nesnímatelný.
SNOW: pletená látka, příjemná na dotek. Potah: snímatelný, pratelný na 60°C. Prošitý antialwergickým PES rounem 100 g.
MANTOVA:Designová látka, příjemná na omak s podílem přírodníviskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu.Potah: snímatelný, pratelný na 60°C.
ALEO VERA: Pletená látka (speciální rostlina s léčivými účinky - po staletí označována jako „fontána mládí“).Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Potah: snímatelný, pratelný na 60°C,
prošitý antialergickým PES rounem 200 g.
KRISTALLBLAU: Pletená látka. Absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává.S přírodním produktem Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Antibakteriální,vhodný i pro lůžka 
alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized - ochrana proti plísním a bakteriím. Potah: snímatelný, pratelný na 60°C, prošitý antialergickým PES rounem 400g.
TENCEL: Pletená látka. Absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální,vhodný i pro lůžka 
alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized - ochrana proti plísním a bakteriím. Potah: snímatelný, pratelný na 60°C, prošitý antialergickým PES rounem 400 g.
GREENFIRST: Pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky. Potah: snímatelný, pratelný na 60 °C
,prošitý antialergickým PES rounem 400g.
NEON: Jemná na omak, povrch s optikou viskózy složení - 36% viskózy, 64% PES. Potah: snímatelný, pratelný na 30°C, prošitý antialergickým PES rounem 400 g.
ASPEN: Jemný na omak s lesklým povrchem. složení - 31% viskózy, 69 % PES. Potah: pratelný na 30°C, prošitý antialergickým PES rounem 400g.
DAKOTA: Jemný na omak s lesklým povrchem, složení - 31% viskózy, 69% PES. Potah: snímatelný, pratelný na 30°C, prošitý antialergickým PES rounem 400g.
ECOTEC:  Povrch z recyklovatelné bavlny. složení - recyklovaná bavlna 47%, PES 53 %. Potah: snímatelný, pratelný na 30°C, prošitý antialergickým PES rounem 400g.


Parametry:
Šíře: 140 cm
Materiál: pružinové
Pošlete dotaz na zboží Matrace Lisa (200x140 cm)
Email Vepište číslici sedm
Jméno Telefon
Váš dotaz*
* Takto označené položky jsou povinné