Nábytek do dětského pokoje pro kluka

žádné zboží nebylo nalezeno.

Nábytek do dětského pokoje pro kluka

Dětské pokoje pro kluka nelze "odbýt" je tak nějakým nábytkem, naopak. Vybavte klučičí pokoje pohodlným, praktickým a moderním nábytkem. V naší nabídce naleznete dětské postele, dětské židle a dětské stolydětské skříně. Na našem e-shopu zařídíte pokojíček v příjemných chlapeckých barvách od postele po noční stolek.

Nabízíme Vám i již připravené dětské sestavy nábytku pro klučičí dětský pokoj. Nechte se inspirovat moderním designem a vyberte pro své dítě nejkrásnější dětský pokoj, který splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Zařizování dětského pokoje je snad tou nejkrásnější chvílí při zařizování Vašeho domova. Samozřejmě, každá žena ráda zařizuje svoje vlastní bydlení. Ať již se jedná o ložnice, kam s chutí nakupuje noční stolky, velké šatní skříně pro veškeré věci, manželské postele nebo o kuchyně, kde tráví spousty času přípravou nejrůznějších pokrmů a k tomu potřebuje spoustu prostoru, který zajistí praktické kuchyňské linky, nebo o obývací pokoje, kde se lze "vyřádit" o to víc.

 

Avšak v situaci, kdy čekáte miminko a stojí před Vámi vyřešit a zařídit pokojíček pro dalšího člena rodiny, už nemyslíte na nic jiného a tento pocit se ničemu nevyrovná. Jdete do toho naplno. Tím nejdůležitějším krokem, než vůbec začnete něco shánět a obíhat a zařizovat a kupovat, je rozhodnout se pro koho zařizujete pokoj. Jedná se o dětské pokoje pro holku, pro kluka nebo nevíte a pokojík bude vytvořen do neurčita, tak aby vyhovoval holčičce i chlapečkovi?

 

Dětské pokoje pro kluka jsou zařizovány v typických klučičích barvách jako jsou veškeré odstíny modré a zelené, dále pak i světle fialová. Kdo ví, kdy, kde, kdo a proč přisoudil klukům tyto barvy. V každém případě, není nutností vybírat modrou, avšak většinou jsou chlapecké pokoje zařizovány převážně do těchto barev. A teď zařizování, vybírání, kupování. První opravdu velkou nutností je koberec, děti si neustále hrají, sedí na zemi, plazí se, batolí, atd. a na plovoucí podlaze je to lehce nepohodlné a nepraktické. Do chlapeckého pokoje můžete pořídit klasické koberce, na kterých jsou vyobrazeny vláčky, autíčka, pro starší i křižovatky nebo seriálový hrdinové, atp.

 

Samozřejmostí je pořídit pro ty nejmenší dětské postýlky a pro ty větší dětské postele. Postel by měla totiž určitým stylem růst s Vaším dítětem stejně jako dětské stoly. Postel by měla být vysoce kvalitní, nejlépe masivní, bytelná, ale především, na co myslet, jsou kvalitní dětské matrace. Matrace musí být hlavně pořádně prodyšná, nesmí se proležet a dítě na ní musí klidně usínat a probouzet se odpočaté a příjemně naladěné.

 

Pokud je dítě ještě malé a hravé, potřebuje dětský stoleček, na kterém si bude čmárat, hrát, u kterého bude jíst, atp. Pro větší dítě, tzv. předškoláka je zapotřebí koupit již větší psací stůl, na kterém se bude učit, psát domácí úkoly, takový, který s ním bude tzv. růst - nejlépe tomu vyhovují dětské rostoucí stoly. K takovým stolům potřebují principielně i stejné židle - dětské rostoucí židle.

 

Ať již se jedná o holčičí či klučičí pokoj, je zapotřebí mít ho barevný a plný hraček na hraní. Pro kluka samozřejmě plyšáci, autíčka, autodráhy, vláčky, letadla na dálková ovládání, atp. A i to je hlavní důvod, proč pořídit nejen barevně sladěné, ale hlavně praktické a velké dětské skříně, do kterých uklidíte nejenom spousty hraček, ale schováte tam i veškeré dětské oblečení. Jako doplňky slouží poličky, sedací pytle v různých barvách a tvarech, noční stolky, atp.

 

A teď hurá na zařizování!