Sestavy ložnice

Ložnice MILANO

Ložnice MILANO
Materiál: lamino LTD, barevné provedení - dub sonoma s bílou. Sestava se skládá z postele (166 x 205 x 86 cm), komody...
 
23 375,- Kč Detail produktu
» Sestavy ložnice

Ložnice DUBLIN fialová

Ložnice DUBLIN fialová
Moderní ložnice, skládá se: šatní skříně (š. 226 cm, v.220 cm, hl. 64 cm), postel (š. 165 cm, v. 91, d. 205 cm), komoda...
 
29 133,- Kč Detail produktu
» Sestavy ložnice

Ložnice DUBLIN černá

Ložnice DUBLIN černá
Moderní ložnice, skládá se: šatní skříně (š. 226 cm, v.220 cm, hl. 64 cm), postel (š. 165 cm, v. 91, d. 205 cm), komoda...
 
29 133,- Kč Detail produktu
» Sestavy ložnice

Sestavy ložnice

Sestavy ložnice slouží pro usnadnění Vašeho výběru při zařizování ložnice. Připravené sestavy jsou sestaveny podle dnešních požadavků na ložnice, v moderním ale pohodlném designu a v různém barevném provedení, tak aby si vybral každý z Vás.

Každá sestava se skládá vždy z posteleroštů do postelešatní skříně a nočních stolků. Podívejte se a vybírejte podle vlastních představ a přání.

 

Proč ložnice?

K čemu vlastně slouží ložnice? Když se řekne ložnice, každý si jistě představí místnost plnou klidu, čerstvého vzduchu, s příjemně sladěnými decentními barvami všude kolem, sem tam nějaký obraz, k tomu veliká pohodlná postel. Po každodenním pracovním úsilí, stresu, námaze, starání se o domácnost, o živobytí, o děti, o sebe, je potřeba plnohodnotně odpočívat.

 

Ano, ložnice je především o odpočinku. Vždyť, po pravdě řečeno, každý Váš den začíná i končí právě v ložnici. Avšak, ložnice je víc než jen odpočinek. Stejně jako děti mají své dětské pokoje, jako muži mají své obývací pokoje a sedací soupravy, tak ženy mají své ložnice - oázu klidu, chvilku samy jenom pro sebe. A co vše by tedy měla správná ložnice obsahovat?

 

Nábytek do ložnice

Nejdůležitější je samozřejmě spánek. Někdo je schopný usnout dokonce i ve stoje či vsedě, ovšem jediný a pravý spánek Vám poskytne pouze kvalitní a dle Vašich individuálních potřeb vybraná matrace a k ní samozřejmě výběr příslušné postele. Pokud si však zařizujete novou ložnici, např. v novém bytě, jde zde o trochu víc než jen o spánek a je zapotřebí pořídit si víc než jen postel a matraci.

 

Do ložnice patří také šatní skříně pro veškeré oblečení, němý sluha pro odkládaní vytaženého oblečení, komody pro ložní prádlo a jiné věci, noční stolky k posteli, na které pokládáte brýle, knížky, budík, lampičky, atp., také je nutné pořídit zrcadla, koberce či koberečky, vymalovat v příjemných barvách, pověsit nějaké obrazy, atp.

 

Sestavy ložnice

Přijde Vám to jako hodně věcí, hodně shánění, hodně času? Máme pro Vás lepší a stoprocentně rychlejší variantu. Vyberte si jednu z námi nabízených sestav ložnice. Tyto sestavy představují kompletní vybavení do ložnice se vším, co je potřeba, ve stejném barevném i materiálním provedení a ve stejném designu.

 

Běžná ložnicová sestava obsahuje jednu manželskou postel pro dva, některé obsahují také rošty do postele, některé jsou bez roštů i bez matrace. Dále pak dva noční stolky na každou stranu postele, jednu šatní skříň v různých velikostech a ve většině případech i komodu se zásuvkami. Teď si už jenom stačí vybrat styl a máte hotovo.