Houpací sítě

Houpací síť MOON, modrá s pruhy

Houpací síť MOON, modrá s pruhy
Dřevěná (borovice) tmavá konstrukce, textílie (65% bavlna, 35% polyester), nosnost 120 kg, do zahrad a na terasy, barva...
 
5 990,- Kč Detail produktu
» Houpací sítě

Houpací síť s výztuhou, červená s pruhy

Houpací síť s výztuhou, červená s pruhy
Dřevěná vzpěra, textílie (65% bavlna, 35% polyester), nosnost 120 kg, do zahrad a na terasy, barva červená s pruhy....
 
549,- Kč Detail produktu
» Houpací sítě

Houpací sítě

Houpací sítě nesmí na Vaší zahradě chybět. Nabízené houpací sítě jsou velmi oblíbeným doplňkem zahrad i bytových interiérů.

Slouží pro maximální relaxaci a odpočinek, ať už pro spánek nebo četbu knížky. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Houpací sítě pro jednoho mají obvyklou nosnost do 120 kg a houpací sítě pro dva jsou většinou do 160 kg. Vyberte si u nás houpací síť přesně na míru nebo se pro inspiraci podívejte také do sekce houpací křesla závěsná.

Pokud potřebujete stojany či uchycení k houpacím sítím, přejděte do sekce doplňky k houpacím sítím.

Tak co si představíte, když se řekne houpací síť? Zaručeně se Vám živě vybaví neodolatelná a bezkonkurenční relaxace celého těla i organismu po namáhavém dni někde na zahrádce na čerstvém vzduchu. Poté se už jen nechat unášet příjemnými myšlenkami na ještě příjemnější věci - dovolená, moře, palmy, pláže, sluníčko, ticho a klid. Ano, skvělý pocit. Ten ve Vás vyvolají pouze houpací sítě nebo houpací křesla. Počítejte s tím, že pokud si pořídíte houpací síť, budete v ní zaručeně usínat. Proč? Dříve se houpací sítě používaly jako postele. Proto jsou dosti široké, pohodlné a zavěšují se na obou koncích sítě, mají tedy rozměry jako postel a jsou tedy ideálním místem pro spánek.

 

Před výběrem si nejprve ujasněte, kam houpací sítě zavěsíte (zda vůbec máte kam - zahrada, pokoj) nebo si budete muset pořídit stojan k zavěšení. Prakticky můžete houpací síť umístit do exteriéru i do interiéru. Pokud se rozhodnete pro bytové interiéry, je třeba vzít v potaz větší prostor, protože houpací sítě potřebují skutečně více prostoru než třeba závěstná křesla, přeci jen napodobují postele. V exteriérech je to podstatně jednodušší, houpací sítě můžete zavěsit mezi dva stromy. Ale pozor, chce to dva přibližně stejné stromy v přijatelném rozestupu od sebe.

 

Při výběru si také dávejte pozor na maximální nosnost sítí, materiál, ze kterého je síť vyrobena a také zda jsou sítě pouze pro jednoho či více lidí, existují totiž houpací sítě double, family nebo single. Výroba houpacích sítí je ve většině případů ze 100 % bavlny, tj. velmi pevná tkanina příjemná na dotyk a pratelná. Občas narazíte i na houpací sítě z části z bavlny a z části z polyesteru a prodávají se i sítě ze 100 % nylonu. Výhodou těchto materiálů a potažmo houpacích sítí je jejich nepřekonatelná pestrost barev, v provedení různých ornamentů a stylů, atp. 

 

Jak již bylo řečeno, lze sehnat houpací sítě single s nosností 100 - 120 kg, houpací sítě double (pro dva) s nosností někde okolo 160kg a také si můžete pořídit houpací sítě XXL pro rodiny s nosností 200 kg. Pro naše nejmenší a nejmilovanější můžete pořídit houpací síť pro miminka nebo pro děti. Ty se vždy rády houpaly na houpačkách na dětských hřištích nebo ve školkách, tak proč jim neudělat radost a nepořídit jim jejich vlastní houpací síť, buď na zahrádku či do bytu? Nosnost těchto dětských houpacích sítích se pohybuje někde mezi 50 - 80 kg.

 

Doporučujeme podívat se i do kategorie doplňky k houpacím sítím, kde naleznete řešení pro veškerá úskalí, která houpací sítě představují. Tak například vyřeší nepříjemný problém s místem - kam houpací síť zavěsit? Máme jednoduché řešení - pořiďte si stojany, na které jednoduše zavěsíte houpací sítě. Jedná se o kovové nebo dřevěné konstrukce, ve většině případech výškově a délkově nastavitelné podle potřeby. Dále se nabízí otázka uchycení - k téměř každé houpací síti je zapotřebí dokoupit zvlášť uchycení, které též naleznete v doplňcích k houpacím sítím.