Úvodní stranaZAHRADNÍ NÁBYTEKPlastový zahradní nábytek

Plastový zahradní nábytek, Druh zboží::jídelní židle-bílé

Plastové křesílko BORA, područky

Plastové křesílko BORA, područky
Materiál: polypropylen se skleným vláknem. Nosnost: 200 kg. Omyvatená. Výběr barvy plastu.
 
1 595,- Kč Detail produktu
» Plastový zahradní nábytek

Plastový zahradní nábytek

Plastový zahradní nábytek je vytvořen pro ty, kteří dávají přednost plastovému vybavení zahrady. Avšak plastový zahradní nábytek obsahuje nejen celoplastový nábytek, ale i produkty vyráběné v kombinaci kov a plast.

Podívejte se do kategorií plastové zahradní židle, plastové zahradní stoly nebo plastové zahradní lehátka a utvořte si vybavení na Vaši zahradu dle vlastního výběru. Pokud nemáte jasnou představu, doporučujeme Vám podívat se do sekce plastové zahradní sestavy, kde si můžete vybrat mezi již připravenými sety na zahradu.

 

Sháníte zahradní nábytek pro letní chvíle na Vaší zahrádce při grilování, velkých rodinných oslav narozenin či výročí, při setkání a povídání si s přáteli nebo jen tak pro chvilky klidu a odpočinku po náročném dni či pracovním týdnu? Zahradní nábytek je vhodný na zahrady bez zastřešení, na terasy, do zimních zahrad, na restaurační terasy, pod pergoly, atd.

 

Plastový zahradní nábytek je vyráběn z jednoho z nejznámějších, nejpoužívanějších a nejstarších materiálů pro výrobu právě zahradního nábytku. Plastový zahradní nábytek zná prostě každý z nás. Vidíte ho na spoustě zahrad, na teráskách u různých hospod či restaurací, na různých party, atp. Lze říci, že jeden čas byl plast pro zahradní nábytek využívanější než samotné dřevo. Většina lidí nakupovala plastový zahradní nábytek převážně pro jeho nízkou cenu (oproti dřevěnému zahradnímu nábytku), snadnou manipulaci a lehkost a také pro naprosto žádnou údržbu. Když zaprší, nábytek akorát utřete a to je vše.

 

Plast se za dobu svého užívání stal bezkonkurenčně klasickým materiálem používaným pro zahradní nábytek. Stále je vysoce požadovaných materiálem pro svoji lehkost, stále nižší pořizovací cenu v porovnání s dalšími materiály, nenáročnou údržbu a také velký výběr barevného provedení. Je totiž pravdou, že plast lze zbarvit do jakéholiv provedení, máte tedy oproti dřevěného zahradnímu nábytku větší možnosti. Avšak, je tomu všude, každý druh materiálu s sebou nese nějaké nevýhody. U plastového nábytku dochází např. při velkém náporu k praskání a viklání.

 

Dnešní doba postoupila tolik dopředu, že si v plastovém zahradním nábytku můžete vybírat i velice moderní styly - nábytek z plastového výlisku v podobě umělého ratanu, který je na první pohled elegantní a luxusní, jako např. sedací souprava PROVENCE. Vybrat si můžete jednotlivě - plastové zahradní židle a plastové zahradní stoly, nebo si můžete zakoupit plastové zahradní sestavy, které řeší především problém časový - celou sestavu zakoupíte najednou, ve stejném provedení a barvě a nemusíte shánět židle a stoly zvlášť a snažit se je nakombinovat tak, aby spolu ladily.